VERTEX 2200 Merkez ve Araç Telsizleri - 250 $
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
VERTEX 2200 Merkez ve Araç Telsizleri

 Vertex VX-2200 geniş kapsamlı sinyal özellikleri ile kanal kapasitesi artırmış ve bu sayede haberleşme yatırımlarınızın maksimum verimle karşılığını almanızı sağlar. Güvenilir ve emniyetli haberleşme yapmanızı sağlayan özellikler; 5 tonda şifre / deşifre, stun/kill/revive özelliği, açık ve kapalı otomatik susturma ve bütünleşik acil durum özelliği ile otomatik olarak acil durum kanalına geçme olarak özetlenebilir. VERTEX 2200 […]

VERTEX 2200 Merkez ve Araç Telsizleri

 Vertex VX-2200 geniş kapsamlı sinyal özellikleri ile kanal kapasitesi artırmış ve bu sayede haberleşme yatırımlarınızın maksimum verimle karşılığını almanızı sağlar. Güvenilir ve emniyetli haberleşme yapmanızı sağlayan özellikler; 5 tonda şifre / deşifre, stun/kill/revive özelliği, açık ve kapalı otomatik susturma ve bütünleşik acil durum özelliği ile otomatik olarak acil durum kanalına geçme olarak özetlenebilir.

VERTEX 2200 Merkez ve Araç Telsiz Teknik Özellikleri

Frekans aralıkları:
√ VHF (136–174MHz)
√ UHF (400–470MHz)
Özellikler:
√ 128 kanal ve 8 çağrı grubu desteği
√ 25W ve 45W/50W modeller
√ 8 karakterli alfa nümerik ekran
√ 4 programlanabilir tuş
√ 5 farklı tonda sinyal yollama
√ DTMF ANI
√ Programlanabilir kanal boşluğu (12.5/25 kHz)
√ Auto–Range Transpond System—ARTS™ özelliği
√ Seçenek paneli ekleyebilme

Vertex Serisi telsizler Kamu Sektör Çözümleri, Özel Sektör Çözümleri, Ulaşım Sektörü Haberleşme Çözümleri ve Haberleşme hizmeti sağlayan şirketlerin kullanımı için idealdir. Eğer maliyet yönünden avantajlı bir çözüm arıyorsanız Vertex standardı çok yönlü kullanımı ve sağlamlığıyla seçenekleriniz arasında yer almalı.

Ürün siparişi ve teknik destek almak için bizi arayın.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz