Pulsotronic M-Pulse 2 İnflex - 36.000 TL
Pulsotronic M-Pulse 2 İnflex

Bu tip dedektörler özellikle dolum makinalarında sosis üretmek için kullanılır. Gıda endüstrisindeki badem ezmesi gibi diğer yüksek orandaki yarı sıvılı ürünler metal atıkların içinde tespit edilebilir. Yüksek güçte ürün boruları maksimum 80 bar’a dayanıklıdır. Bağlantı RD80 / HP vida tarafından gerçekleştirilmektedir. Cihazın yüksekliği ayarlanabilir ve cihazın yeri değiştirilebilir. Bütün ortak dolum makinalarına bağlanabilir (örneğin Vemag, […]

Pulsotronic M-Pulse 2 İnflex

Bu tip dedektörler özellikle dolum makinalarında sosis üretmek için kullanılır. Gıda endüstrisindeki badem ezmesi gibi diğer yüksek orandaki yarı sıvılı ürünler metal atıkların içinde tespit edilebilir. Yüksek güçte ürün boruları maksimum 80 bar’a dayanıklıdır. Bağlantı RD80 / HP vida tarafından gerçekleştirilmektedir. Cihazın yüksekliği ayarlanabilir ve cihazın yeri değiştirilebilir. Bütün ortak dolum makinalarına bağlanabilir (örneğin Vemag, Handtmann, Frey, Risco, Rex). Talep üzerine cihazı doğrudan bağlantı ile kullanmak için bağlantı motoru ile birlikte cihaz verebiliyoruz. İhtiyaçlarınıza istinaden metalleri ayırmak için uyumlu tahliye boruları mevcuttur.

Genel Özellikleri

Ürün hattından geçen test materyali sensör tarafından metal ayırıcıda denetlenir. Eğer metal tespit edilirse, elektronik ünitede tanımlanır. Metal isteğe bağlı olarak tahliye boruları aracılığıyla ayrıştırılır. Elektronik ünite ayrıca manuel olarak ayrıştırmayı ortadan kaldırmak için tıkacı kaldırır.

Pulsotronic M-Pulse 2 İnflex Teknik özellikler

Paslanmaz çelik tasarım
Yükseklik ayarlanabilir ve cihaz yer değiştirebilir
IP65 koruma sınıfı
Ürün etkisi yoktur
Bağlantı motoru mevcuttur
İsteğe bağlı olarak tahliye boruları mevcuttur
Metal tespitinde ayrıştırma kontrolü

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz