Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + TU - 16.000
Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + TU

Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + TU dedektörü mevcut işlevinin yanı sıra konveyör bantlar ve ayrılmaz borular üzerine montaj edilerek metal detektörü güçlendirmektedir. Montaj ve tekrar kurulum için dedektörü parçalara ayırmak mümkündür ve TU tünel dedektörü metal tespiti için en yüksek hassasiyeti vermektedir. Bu özellik, etkileşimlerin azalma özelliği ve ürün etkisi sebebiyle dedektör hemen hemen […]

Pulsotronic M-PULSE 2 Dijital + TU

Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + TU dedektörü mevcut işlevinin yanı sıra konveyör bantlar ve ayrılmaz borular üzerine montaj edilerek metal detektörü güçlendirmektedir. Montaj ve tekrar kurulum için dedektörü parçalara ayırmak mümkündür ve TU tünel dedektörü metal tespiti için en yüksek hassasiyeti vermektedir. Bu özellik, etkileşimlerin azalma özelliği ve ürün etkisi sebebiyle dedektör hemen hemen her yerde kullanılabilir. Diğer dedektörlere kıyasla bu dedektör  paslanmaz çelikten üretilmiş olup gıda endüstrisi kadar plastik endüstrisinde de kullanım açısından avantajlıdır.

Genel Özellikleri

Klasik metal dedektörlerin aksine bu cihazın çalışma prensibi 3 bobin sistemine dayanmaktadır.  Bu sistem kullanıcının sinyalleri tam olarak analiz etmesini ve sinyallerin kökenlerine ilişkin sonuçlara ulaşmayı sağlar. Örneğin sinyalleri, parazit, ürün ya da metal olarak ayırmak mümkündür. Bu ek data arta kalan metalik maddelerin üzerinde daha duyarlı tepkinin oluşmasına izin verir.  Dedektör onarılabilir ve kalibrasyon gerektirmez..

Kullanım

Cihazın elektronik ünitesine bağlı olarak dokunmatik klavye ve LC – ekran ile kullanılmaktadır.  Bütün önemli parametreler kolayca ve hızlıca görülebilir ve gerektiği durumda değişebilir. Aynı zamanda dedektörün hassasiyeti bu yolla ayarlanabilir. Detaylı bilgi M-PULSE ve Digital+ ın kullanım kılavuzunda da belirtilmiştir.

Kurulum

Dedektörün metali tespit etme sensörünün bir kısmı yukarıdadır diğer kısmı da dedektörün baş kısmındadır. Büyük metal parçacıklar bu bölümde tespit edilebilirler. Dedektörün doğru çalışması için dedektörün bulunduğu yerin metal içermemesi gerekir. Metal içermeyen bu serbest bölgeler 2 yerdedir: Hareketli parçalar için Metal içermeyen bölgeler ve hareketsiz parçalar için Metal içermeyen bölgeler.  Bu bölgelerin boyutları kullanım kitapçığında belirtilmiştir.

 

Model TU 300×100 .. TU 2500×800
Teknik Özellik
Yükseklik aralığı 100 .. 800 mm (50 mm aralıklarla)
Genişlik aralığı 300 .. 2500 mm (100 mm aralıklarla)
Malzeme cinsi Paslanmaz çelik malzeme (iç bölge: epoksi)
Kurulum 4x vida
Hareketsiz parçalar için Metal içermeyen serbest bölge 1,0 x dedektör yüksekliği

 

Hareketli parçalar için Metal içermeyen serbest bölge 1,5 x dedektör yüksekliği

 

Kullanım şartları
Depolama sıcaklığı -10 .. 50°C
Ortam sıcaklığı 0 .. 50°C
Koruma sıcaklığı: IP54
Elektriksel bağlantı Kontrol ünitesi üzerinden güç kaynağı (3 m kablo ekli).
Hassasiyet Fe–Demir bilye SS-Paslanmaz çelik bilye Kullanılan Sensör
Tespit yüksekliği 300 mm 3,0 5,0 M-Pulse300x300
Tespit yüksekliği 400 mm 3,5 6,0 M-Pulse600x400
Tespit yüksekliği 500 mm 7,0 9,0 M-Pulse1000x500
Tespit yüksekliği 1000 mm Somun M16 Somun M16 M-Pulse1000x1000

 

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz