Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + GF - 38,000 TL
Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + GF

İşlevinden sebep bu metal ayırıcı, sanayi sektörünün bütün alanlarında kullanılabilir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde GF metal ayırıcı dedektör gıda sektörü için de uygundur. Maksimum 300 mmlik Aktarım bağlantı noktası maksimum hassasiyette çokça malzeme çıkışına olanak sağlar. Dolum sistemlerinde kullanım için avantaj sağlar. Bu cihaz, çeşitli ayırıcı filtreler ile birlikte kullanılabilir. Elektronik ünite maksimum 3 metre […]

Pulsotronic M-PULSE 2 Dijital GF

İşlevinden sebep bu metal ayırıcı, sanayi sektörünün bütün alanlarında kullanılabilir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde GF metal ayırıcı dedektör gıda sektörü için de uygundur. Maksimum 300 mmlik Aktarım bağlantı noktası maksimum hassasiyette çokça malzeme çıkışına olanak sağlar. Dolum sistemlerinde kullanım için avantaj sağlar. Bu cihaz, çeşitli ayırıcı filtreler ile birlikte kullanılabilir. Elektronik ünite maksimum 3 metre uzaklıkta kurulabilir. Bu sayede GF girilmesi zor mekanlarda bile kolaylıkla taşınabilir.

Pulsotronic M-PULSE 2 / Dijital + GF Özellikleri

Ayırıcının üst bölgesinde metal dedektörün sensör başlığı bulunur. Metal, sensörden geçerken sinyal oluşur ve elektronik ünite tarafından algılanır. Ardından elektronik ünite ürünün tahliyesi için harekete geçer. Tahliye kapağı açılır ve metal, üründen ayrılır. Sağlam, kumandalı cihaz dayanıklılık garantilidir. Elektronik üniteye bağlı olarak tahliye gözlemlenebilir. Buna ek olarak örneğin basınç kontrol ünitesi , cihazın sürekli düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol eder.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz