• Metni Küçült
  • Metni Büyüt
Nokta Velox One

Nokta Velox One define dedektörü; Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox one zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox metal dedektör derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı […]

Nokta Velox One Dedektör

Nokta Velox One define dedektörü; Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox one zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox metal dedektör derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor.
Velox one dedektör ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI

Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Velox one altın arama dedektörü, dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar.
Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir anahtarı kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.

METAL AYRIMI

Velox dedektör çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Altın ve Değerli metallere birbirine yakın tonda ince bir sesle, demir türü metallere kalın tonda bir sesle uyarı verir. Velox’un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.

SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ

Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.

DERİNLİK AVANTAJI
SU GEÇİRMEZ ARAMA BAŞLIĞI

Nokta Velox One Özellikleri

Nokta Velox One Özellikleri

Nokta Velox One Paket İçeriği

Nokta Velox One Paket İçeriği

Nokta Velox One Pro Paketiyle Verilenler
Nokta Velox One Pro

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz