Nokta Pointer - 349 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
Nokta Pointer

Nokta dedektör üreticisinin ürettiği noktasal tespit cihazı olan Pointer sizlere kısaca tanıtalım. Cihaz ön plana hafifliğiyle göz kamaştırıyor ve noktasal tespitlerde sizlere kolayca hedefin yerini saptmanız da, büyük rol oynayan noktasal tespit cihazı, kullanımı ise basit ve kolay. Nokta Pointer Detayları Su Geçirmez (IP 67) IP67 standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan Nokta Pointer’ı toprakta olduğu gibi su […]

Nokta Pointer

Nokta dedektör üreticisinin ürettiği noktasal tespit cihazı olan Pointer sizlere kısaca tanıtalım. Cihaz ön plana hafifliğiyle göz kamaştırıyor ve noktasal tespitlerde sizlere kolayca hedefin yerini saptmanız da, büyük rol oynayan noktasal tespit cihazı, kullanımı ise basit ve kolay.

Nokta Pointer Detayları

Su Geçirmez (IP 67)
IP67 standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan Nokta Pointer’ı toprakta olduğu gibi su altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
360° Algılama Ucu
Kazılan çukur içinde metallerin yerini kolayca tespit etmenizi sağlar. Ayrıca yatay şekilde tutulduğunda daha geniş bir alanı hızlı şekilde taramanıza ve hedefinize daha kısa sürede ulaşmanıza olanak tanır.
Hassasiyet Ayarı
Nokta Pointer’ın derinliğini ortam koşullarına bağlı olarak +/- tuşlarıyla kolaylıkla ayarlayarak maksimum performansta kullanabilir ve küçük objelere hassasiyetini arttırabilirsiniz.
LED Aydınlatma
Nokta Pointer LED aydınlatması gece veya karanlık yerlerde arama yaparken taradığınız noktayı aydınlatarak size büyük bir kolaylık sağlar.
Sesli ve Titreşimli Uyarı
Nokta Pointer ile 3 farklı şekilde arama yapabilirsiniz:
1. Sesli
2. Titreşimli
3. Sesli ve Titreşimli
Otomatik Kapanma
Nokta Pointer’da kaybolma ve pil tasarrufu için otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. Cihaz 5 dakika boyunca kullanılmazsa ses ve LED ile uyarı vermeye başlar ve 5 dakika uyarı verdikten sonra da otomatik olarak kapanır.
Dedektör Etkileşim Koruması
Cihaz kapalıyken elektronik devre ve bobin arasındaki iletişimi kapatarak diğer bir dedektörü etkilemesini ve hedef gibi algılanmasını önler.
Değişebilir Başlıklar
Nokta Pointer iki algılama ucu başlığı ile birlikte gelir. Bu başlıklar algılama ucunun yıpranmasını önler. Ayrıca başlıklardan biri toprağı kazmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Nokta Pointer Teknik Özellikleri

Nokta Pointer Teknik Özellikleri

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz