Nokta Fors Relic - 2.400 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
Nokta Fors Relic

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler ve inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. 19kHz’te çalışan FORS Relic, 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi birçok dedektör için sorun […]

Nokta Fors Relic Dedektör

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler ve inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. 19kHz’te çalışan FORS Relic, 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi birçok dedektör için sorun teşkil eden tüm zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dedektördür.

FORS Relic define dedektörü, üstün ayrım yeteneği ile değersiz metal ve demir atıklarının yoğun olduğu sahalarda diğer dedektörlerin kaçırdığı kalıntı ve tek paraları rahatlıkla tespit etmenizi sağlar. Ayrıca, su geçirmez arama başlıkları sayesinde plaj, dere vs. ortamlarda arama yapanlar için de en iyi seçimdir.

Nokta Fors Relic Özellikleri

Nokta Fors Relic Özellikleri

Nokta Fors Relic Teknik Özellikleri

Nokta Fors Relic Teknik Özellikleri

Nokta Fors Relic Paket İçeriği

Nokta Fors Relic Paket İçeriği

Nokta Fors Relic Arama Başlıkları

Nokta Fors Relic Arama Başlıkları

Nokta Fors Relic Aksesuarları

Nokta Fors Relic Aksesuarları

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz