MAKRO Racer Gold – Standart Paket - 2.200 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
MAKRO Racer Gold – Standart Paket

Makro Dedektör İleri RACER teknolojisi üzerine kurulan Gold RACER altın aramaları için geliştirilmiş üstün özellikler sunar. 56 kHz çalışma frekansı ile en küçük altın parçacıklarını tespit edebilen Gold RACER dünyadaki altın sahalarında rastlanan zor arazi koşullarının ve mineralli taşların cihaz üzerindeki etkilerini de yok eder.   Olağanüstü zemin işleme kabiliyetinin dışında, su geçirmez arama başlıkları […]

MAKRO Racer Gold

Makro Dedektör İleri RACER teknolojisi üzerine kurulan Gold RACER altın aramaları için geliştirilmiş üstün özellikler sunar. 56 kHz çalışma frekansı ile en küçük altın parçacıklarını tespit edebilen Gold RACER dünyadaki altın sahalarında rastlanan zor arazi koşullarının ve mineralli taşların cihaz üzerindeki etkilerini de yok eder.

 

Olağanüstü zemin işleme kabiliyetinin dışında, su geçirmez arama başlıkları Gold RACER’ı dere ve nehirlerde kullanım için de mükemmel bir altın dedektörü yapmaktadır.

iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold), iMask (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı), Audio Boost (Sinyal Sesi Güçlendirici) gibi gelişmiş özellikleri, üstün ayrım yeteneği ve iyileştirilmiş ergonomisi sayesinde küçük altın parçacıklarını, minik takıları ve tek paraları bulan piyasadaki en iyi çok yönlü dedektördür.

Tek menüde kolay kullanım
Yüksek Performans ve
Eşsiz Derinlik Profesyonel Tasarım ve
Üstün Kalite
Zorlu Araziler
İçin Opsiyonel 2.4 GHz
Kablosuz Kulaklık
Pinpoint ve Derinlik
Göstergesi LED ve Ekran
Aydınlatma

MAKRO Racer Gold Paket İçeriği

1 – GR26 – DD Arama Başlığı 26 cm x 14 cm & Arama Başlığı Kapağı
2 – Kulaklık
3 – 4 x AA Alkalin Pil
4 – Kullanım Kılavuzu & Garanti Belgesi

MakroRacer Gold Teknik Özellikleri
Makro Racer Gold Teknik Özellikleri

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz