JUNHONG JH-33Z - 8.600
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
JUNHONG JH-33Z

JUNHONG JH-33Z Özellikleri Kolay Kurulum JH-33Z, 33 BÖLGE Çabuk ve kolay kurulum için modüler tasarım, kurulum için sadece 4 vida yeterlidir. Milimetrik tespit bölgeleri Baştan ayağa kadar vücüdun sol, orta ve sağ kısımlarında tam hedef kapsamı için farklı 33 milimetrik tespit bölgesi vardır. Gösterge Paneli Panelin giriş kısmında yer alan gösterge paneli insanların kapı tipi […]

JUNHONG JH-33Z Kapı Tipi Metal Dedektör

JUNHONG JH-33Z Özellikleri

Kolay Kurulum

JH-33Z, 33 BÖLGE Çabuk ve kolay kurulum için modüler tasarım, kurulum için sadece 4 vida yeterlidir.

Milimetrik tespit bölgeleri

Baştan ayağa kadar vücüdun sol, orta ve sağ kısımlarında tam hedef kapsamı için farklı 33 milimetrik tespit bölgesi vardır.

Gösterge Paneli

Panelin giriş kısmında yer alan gösterge paneli insanların kapı tipi metal dedektörün içinden geçebileceklerini göstermektedir.

Sesli ve görsel alarm

Sesli ve görsel LED alarmı bir hedef tespit edildiğinde çalar, kapının sağ ve sol yanlarına yerleştirilmiş olan milimetrik ışıklar herhangi bir yasak olan maddenin yerini gösterecektir.

Touchpad Controls (Dokunmatik kontroller)

Erişim kontrol paneli belirgin, emniyetli güvenlik kodlarına sahip olup yetkili kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Yetkili kişinin cihazın ayarlarını değiştirmesine olanak sağlar.

Self-test (otomatik test etme)

Cihaz çalışır durumdayken ve sistem otomatik olarak kendi kendini test ederken hafıza kaydı için pil gerekmez ve herhangi bir hata ya da sorun anında LCD ekranda görünecektir.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz