JUNHONG JH-3 - 3.150 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
JUNHONG JH-3

JUNHONG JH-3  dijital kapı dedektörünün hassasiyeti ayarlanabilir.En yüksek seviyedeyken, kağıt ataşı küçüklüğündeki cisimleri bulup yerini tespit edebilir.Kullanıcı; kapıyı, ebat ve ağırlığa göre ayarlayıp madeni para, anahtar, mücevher, kemer tokası gibi objelerden oluşabilecek yanlış alarmları engeller.Fabrikalar, bankalar, cezaevleri,alışveriş merkezleri, hastaneler, havaalanları, gümrükler, fuar merkezleri vs gibi yerlerde kullanılır. Fonksiyon ve Özellikler: Gösterge Paneli: Kullanıcının çalışmasına uygun […]

JUNHONG JH-3 Metal Kapı Dedektörü
JUNHONG JH-3  dijital kapı dedektörünün hassasiyeti ayarlanabilir.En yüksek seviyedeyken, kağıt ataşı küçüklüğündeki cisimleri bulup yerini tespit edebilir.Kullanıcı; kapıyı, ebat ve ağırlığa göre ayarlayıp madeni para, anahtar, mücevher, kemer tokası gibi objelerden oluşabilecek yanlış alarmları engeller.Fabrikalar, bankalar, cezaevleri,alışveriş merkezleri, hastaneler, havaalanları, gümrükler, fuar merkezleri vs gibi yerlerde kullanılır.
Fonksiyon ve Özellikler:
Gösterge Paneli: Kullanıcının çalışmasına uygun ultra-büyük LED gösterge paneli.
Altı tespit bölgesi: 6 ortak bölgeye dağılım, çoklu bölgelerden eş zamanlı alarm ile metal objelerin yerinin kesin tespiti.
Alarm bölgelerinin belirtisi: Kapının sağ ve sol yanlarına yerleştirilmiş olan LED monitor insan vücudunun çeşitli bölgelerinde saklanmış, yasak olan maddeleri kesin olarak gösterir.Alarm bölgeleri panelin sağ ve sol tarafındaki sütun lambalarıyle gösterilir.
Ayarlanabilen bölge hassasiyeti: Yüksek hassasiyet ile, ataş küçüklüğündeki metal objeleri tespit edebilir.0’dan 99’a kadar hassasiyeti, ağırlık, hacim ve metal objenin lokasyonuna gore ayarlar ve madeni para, anahtar, kemer tokası için oluşabilecek yanlış alarmları eler.
Anti-parazit için yüksek kapasite: Dijital, analog, sağ ve sol dengeli teknolojinin benimsenmesi anti-parazit kapasitesini arttırarak yanlış veya gözden kaçırılmış sinyalleri engelleyebilir.
Şifreli güvenlik: Şifreli güvenlik, sadece yetkili kişinin cihazı kullanmasına imkan sağlar.Bu sistem oldukça emniyetlidir.
İstatistik sayaç fonksiyonları: Akıllı sayaç; alarm zamanlarını ve kapıdan geçen yolcu sayısını hesaplayabilir.
İnsan vücuduna zararsız: Kalp atışına, hamile bayanlara, teyp, video kaydedici vb. zarar vermez.
Güç Güvenliği: Güç kaynağı, cihazın en üstüne yerleştirilmiştir.Operasyon paneli ile kontrol edilebilir.
Kurulum: 20 dakikada, kolay kurulum.
Kullanım Alanları: Fabrikalar, cezaevleri, adliyeler, fuar alanları, stadyumlar, eğlence merkezleri, vs.
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz