JUNHONG JH-1 - 4.000 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
JUNHONG JH-1

JUNHONG JH-1 Altı bölge:Geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi ile 6 ortak bölgeye dağılmaktadır , kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgelerini eleyebilir ve kesin olarak metal objelerin yerini tespit eder. 2. JH-1 Alarm bölgelerinin belirtisi:Monitör, insan vücudunda saklanmış, yasak olan maddeleri kesin olarak gösterir.Alarm bölgeleri panelin sağ tarafındaki sütun lambalarıyla gösterilir. 3. […]

JUNHONG JH-1 Kapı Tipi Metal Dedektör
JUNHONG JH-1 Altı bölge:Geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi ile 6 ortak bölgeye dağılmaktadır , kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgelerini eleyebilir ve kesin olarak metal objelerin yerini tespit eder.
2. JH-1 Alarm bölgelerinin belirtisi:Monitör, insan vücudunda saklanmış, yasak olan maddeleri kesin olarak gösterir.Alarm bölgeleri panelin sağ tarafındaki sütun lambalarıyla gösterilir.
3. JH-1 Ayarlanabilen bölge hassasiyeti: Yüksek hassasiyet ile, madeni para küçüklüğündeki metal objeleri tespit edebilir .0’dan 99’a kadar ; hassasiyeti, ağırlık, hacim ve metal abjenin lokasyonuna gore otomatik olarak ayarlar ve madeni para, anahtar, mücevher, deri kemer tokası için oluşabilecek yanlış alarmları eler.
4. JH-1 Anti-parazit için yüksek kapasite: Dijital, analog, sağ ve sol dengeli teknolojinin benimsenmesi anti-parazit kapasitesini arttırarak yanlış veya gözden kaçırılmış sinyalleri engelleyebilir.
5. JH-1 Şifre ile koruma:Şifre ile koruma, sadece yetkili kişinin cihazı kullanmasına izin verir.Bu, oldukça emniyetlidir..
6. JH-1 İstatistik sayaç fonksiyonları:Akıllı sayaç ; alarm zamanlarını ve geçen yolcu sayısını hesaplayabilir.
7. JH-1 İnsan vücuduna zararsız:Düşük elektromanyetik teknolojisi benimsenmiştir.Kalp atışına, hamile bayanlara, teyplere ve video kaydecilere.
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz