Golden Mask 4 WD - 1.400 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
Golden Mask 4 WD

GOLDEN MASK 4 WD yeni şaftı ile prototip ve kolay kullanımıyla göz dolduruyor. Golden Mask 4 WD define dedektörü yeni hali biraz daha dedektör kullanıcılarının dikkatini çekti. Golden Mask 4 WD altın aram dedektörü; 4 altın Maske 8 kHz 18kHz 2in1 metaldetector WD. Abim GM3 ve GM4Pro onun gibi, ama tek bir kutuda. Yüksek kaliteli […]

Golden Mask 4 WD Dedektör
GOLDEN MASK 4 WD yeni şaftı ile prototip ve kolay kullanımıyla göz dolduruyor. Golden Mask 4 WD define dedektörü yeni hali biraz daha dedektör kullanıcılarının dikkatini çekti.

Golden Mask 4 WD altın aram dedektörü; 4 altın Maske 8 kHz 18kHz 2in1 metaldetector WD. Abim GM3 ve GM4Pro onun gibi, ama tek bir kutuda. Yüksek kaliteli malzemeler: çok gözümü kırpmadan ABS plastik, alumunium üst vücut ile %100 karbon üst ve orta gövde ile inşa edilmiş. GM 4 WD Pro özel toprakların her türlü maksimum verim sağlamak üzere tasarlanmıştır. En büyük avantajı ağır demir kirleticiler ile kirlenmiş alanlarda faaliyet premium pozisyonda yerleştirir hızlı iyileşme hızı.Golden Mask 4 WD metal Dedektörü (Çift D) tarama geniş bir yelpazede kullanarak bobinleri kullanılır.Pro 4 altın maske fiyata dahil olan kablosuz kulaklık ile çalışıyor.

Bobin dedektörü eklemek gibi, 4 Altın Maske taban fiyatı 8-18Khz WD uyandırmadan seçebilirsiniz. Lütfen, yukarıdaki düğmeyi kullanın.

 Golden Mask 4 WD Özellikleri

Çalışma frekansı – 8-18 kHz
Çalışma modu – Hareket
Manuel zemin dengesi
Çok tonlu ayrımcılık
Ses ayrımcılık
Ayarlanabilir ölçekli metal ayrımcılık
Ayarlanabilir arama derinliği
Ayarlanabilir ses tonu
Ayarlanabilir ses hacmi
Yenilikçi, tamamen yeniden tasarlanmış elektronik, birleştirerek verimlilik ve geliştirilmiş duyarlılık
Şarj Cihazı – 10 şarj edilebilir piller 1.2 V AA / 1000 mAh bir paket
Tek şarj çalışma süresi: en az 20 saat
, düşük pil göstergesi LED
Kulaklık jakı

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz