FISHER M-SCOPE -
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
FISHER M-SCOPE

Biz taşınabilir derken hızla dakika yerine saat içinde konuşlandırılmış olma yeteneğine gerçekten dinamik kapı dedektörü anlamına gelir. Sadece bir operatör ile E-Kapsam dağıtılabilir ve hemen hemen her yere taşınacağı ve yukarı ve beş dakika içinde çalışıyor olması! 40 saatlik bir pil ömrü, toplam ağırlığı ile 83 pound (37.65 kilo) ve çökmüş benzersiz bir tek kişi […]

FiSHER M-SCOPE Kapı Tipi Metal Dedektör
Biz taşınabilir derken hızla dakika yerine saat içinde konuşlandırılmış olma yeteneğine gerçekten dinamik kapı dedektörü anlamına gelir. Sadece bir operatör ile E-Kapsam dağıtılabilir ve hemen hemen her yere taşınacağı ve yukarı ve beş dakika içinde çalışıyor olması! 40 saatlik bir pil ömrü, toplam ağırlığı ile 83 pound (37.65 kilo) ve çökmüş benzersiz bir tek kişi taşıma yapılandırması, M-Scope kullanılamaz güvenlik çözümleri daha önce size yetkisi olacak. Bir kamyon gerek yok – M-Scope bir kamyonet ya da bir araba hareket ettirilebilir tek yürüyüş-geçer.

M-Scope, AC (110V veya 220V) veya DC güç ile çalışır. Nedeniyle özellik ve fonksiyon M-Scope güvenlik ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede hitap yararlanır. Kalıcı bir konumda gözden geçirme dedektörü gerektiren yanı sıra bile kısa bir sürede, birden fazla konuma taşımak için ihtiyaç duyan profesyoneller için akıllıca bir seçimdir. dünyalar artı bir gerçek maliyet tasarrufu hem de iyi.

Polis departmanları dünya çapında sokaklarda ya da tren istasyonlarında rastgele tarama için M-Scope kullandık. Diğer tipik müşteriler okullar ve daha pahalı dedektörleri bulunan özelliklere ihtiyaç kortları vardır. o akşam koymak ve sabah aşağı çekmek için hızlı olduğundan gece kulüpleri ve barlar M-Scope seçin. M-Scope özellikle ek güvenlik hızla dağıtılması gerekir uygulamalar için, çok sayıda hükümet ve askeri binaları korumak için kullanılır.

M-Scope kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır. “Bölünmüş biliş” taşırken Biz eğitim süresi şartlarını azalttı – o metal dedektör ünitesi çalıştırarak yerine operatörler dikkatlerini tekel olma them- performans hayati kalabalık tarama fonksiyonları etrafında etkinliğini izlemek için yukarı serbest böylece güvenilir bir sistem yaratıyor . M-Scope dijital I / O, güvenli erişim kontrol paneli sezgisel kolaylığı kullanım için tasarlanmış ve sahiptir yerleşik bir dikkat gerektiren bir durum varsa derhal operatörler bildirir kendi kendine teşhis fonksiyonu. M-Scope çok bölgeli taşınabilir walk-metal detektörü kullanıcılara duyarlı ve değişken güvenlik dedektörü seçenekleri bir dizi benzersiz veren 100 hassasiyet ayarları bulunmaktadır.

Akıllı, Dinamik, Etkili: Eğer niçin vardır biri iseniz güvenliği sorumluluğa ise Fisher M-Scope bu soru-gerçek çözümler ve gerçek cevapları ile donatır – mscope biridir.

FISHER M-SCOPE Teknik Özellikleri

Taşınabilir ve Daimi Güvenlik
aletsiz tek kişi montaj – az 5 dakika içinde
dahil şarj edilebilir pil, yaklaşık 40 saat çalışır
Evrensel Güç Adaptörü / Şarj Cihazı
(Non ABD kaplarda kullanılabilir adaptör kiti)
Parlak LED Algılama Göstergeleri ile üç Sensör Bölgeleri
Head-to-Toe, Bölge Özgül Algılama
Duyarlılık 100 Düzeyleri, Ayarlanabilir
güvenlik erişim kontrolü ile çevreye mühürlü tuş takımı
Parlak LED Çubuk Grafik Hedef Gücü gösterir
Işıklı LED mscope Yapılandırma görüntüler
Çoklu Kullanım ortamlar için hafıza özelliği Mağazaları Ayarları
Multi-Mode Trafik Sayacı
Fabrika ve Kullanıcı Tanımlı Presets
Erişim Menüler / Şifre Koruması
Ayarlanabilir Ses Kontrolü
Taşınabilir Boyutlar: 37 x 23 x 26 “(0,94 x 0,61 x 0,66 m)
Ağırlık: 83 pound (37.65 kilo) – bir araba ya da van taşınabilir
ABD patentli teknolojisi Made in

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz