DETECH SSP 5100G - 6.800 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
DETECH SSP 5100G

DETECH SSP 5100G-FD Pulse Dedektör; Dünyanın en çok tercih edilen cihazlarından birisi olan DETECH SSP 5100G-FD şimdi Bursa Dedektör tarafından sunulan avantajlı fiyatlarla Türkiye’de! Sadece yapmanız gereken müşteri hizmetleri birimini aramanız ve sipariş vermenizdir. Bu ürünü sipariş vermeniz için sebep arıyorsanız, aşağıda en iyi özelliklerini sizler için metinledik. Hızlı arama özelliği Birçok cihazdan daha farklı olarak, […]

DETECH SSP 5100G
DETECH SSP 5100G-FD Pulse Dedektör; Dünyanın en çok tercih edilen cihazlarından birisi olan DETECH SSP 5100G-FD şimdi Bursa Dedektör tarafından sunulan avantajlı fiyatlarla Türkiye’de! Sadece yapmanız gereken müşteri hizmetleri birimini aramanız ve sipariş vermenizdir. Bu ürünü sipariş vermeniz için sebep arıyorsanız, aşağıda en iyi özelliklerini sizler için metinledik.

Hızlı arama özelliği

Birçok cihazdan daha farklı olarak, aramalarda çok daha hızlı bir şekilde çalışır ve sonuç verir. Bunu mikro işlemcisine ve yüksek frekans hızına bağlayabilirsiniz. Sinyalizasyon sistemi oldukça hassas bir şekilde tasarlanarak, daha iyi sonuçları daha kısa sürelerde vermesi sağlanmıştır. Sizde zaman konusunda sabırsız bir kişiyseniz, DETECH SSP 5100G-FD pulse dedektör sayesinde hedefinize daha kısa zamanda yaklaşabilirsiniz.

Mineralli topraklarda tam performans

Bazı cihazlar mineralli toprak yapılarında doğru çalışmazlar. Bunun sebebi mineral tabakasını aşabilecek sinyal sistemlerinin olmaması. Bu sebeple cihazlardan sürekli olarak yanlış ikazlar alabilirsiniz. Buda hedeflerinize ulaşamamanız anlamına geliyor. DETECH SSP 5100G-FD altın arama dedektörü‘nde ise böyle bir durum asla söz konusu değildir. Yüksek algılama yeteneği ve toprak filtreleme özelliği sayesinde her arazide, altından gümüşe, gümüşten bakır, krom ve daha farklı madenlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Kolay kullanım yapısı

Daha önce alan tarama cihazı kullanmadıysanız, yanlış kullanma kaygınız olabilir. Ancak DETECH SSP 5100G-FD metal dedektörü ile böyle bir kaygı durmanız gerekmez. Çünkü cihazda kolay kullanım prosedürü geçerlidir. Yani komplike bir kullanım ayarı ve sistemi söz konusu değildir. Cihaz otomatik olarak birçok şeyi kendi yapmaktadır. Size düşen sadece power tuşuna basmak ve ekranından sonuçları görmektir.

Kaliteli gövdeye sahiptir

Uzun kullanma imkanınızın olduğu DETECH SSP 5100G-FD altın dedektörü, dayanıklı gövdeye sahiptir. Aynı zamanda da hafiftir. Bu nedenle en çok tercih edilen cihazlardan biri durumundadır.

Şimdi satın alma vakti

Bursa Dedektör arazi tarayıcıları açısından yenilikleri ortaya koyan bu cihazı en iyi fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bizleri arayarak, cihaz konusundaki fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Kolay ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz