DETECH Relic Striker - 3.700 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
DETECH Relic Striker

DETECH Relic Striker Define Dedektörü Yeni profesyonel TÜM ARAZİ metal dedektörüdür. Detech Relic Striker düşük frekansı 4.8 kHz kullanır. En iyi VLF dedektör şimdiye kadar yapılmış. Profesyonel hazine avcıları daha etkili alçak emanetler, hazineleri ve militaria ulaşmak için bir düşük frekans için teşekkür ederiz. Diğer üreticilerin dedektörleri ile derinlik ilk arama karşılaştırıldığında, cihaz aynı zamanda onun […]

DETECH Relic Striker
DETECH Relic Striker Define Dedektörü Yeni profesyonel TÜM ARAZİ metal dedektörüdür. Detech Relic Striker düşük frekansı 4.8 kHz kullanır. En iyi VLF dedektör şimdiye kadar yapılmış. Profesyonel hazine avcıları daha etkili alçak emanetler, hazineleri ve militaria ulaşmak için bir düşük frekans için teşekkür ederiz. Diğer üreticilerin dedektörleri ile derinlik ilk arama karşılaştırıldığında, cihaz aynı zamanda onun büyük, üstün büyük metal parçalar ile yüksek mineralli topraklarda işaret penetrasyon ve performans. Hatta PI-Pulse İndüksiyon cihazlar burada üstündü. DETECH Relic Striker Metal Dedektör su geçirmez ve darbeye dayanıklı arama bobini ile donatılmış olup (UV – koruma) herhangi bir sıcaklıkta kullanılabilir. Çok kararlı çalışma.

İki tonlu hedef tanımlama. Demir ve çelik, demir metal için yüksek tonu için düşük ton. Ergonomik tutamak bireysel kullanıcı önkol bağlı ayarlanabilir. Sap ve kol dayanağı üzerindeki deri yastıkları. Hoş serinlik hissi verir, ve manuel kaynak sınırlamak “arama bobini Ø 18×15 ile toprak yapısı ve nesne boyutuna bağlı olarak, en uygun koşullarda büyük metal nesneler vardı Üreticiye göre (38cm x 46cm), elde edilen 2 metreye arama derinliği kadar.

DETECH Relic Striker altın arama dedektörü tüm bileşenleri yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. En iyi bileşenleri ile mikroişlemci kontrollü cihaz sizi ikna edecektir.

DETECH Relic Striker Özellikleri

RELIC STRIKER PROFESYONEL METAL DEDEKTÖR 4,8 kHz ÇOK DÜŞÜK FREKANSLI ÇALIŞIR
ÇALIŞMA FREKANSI : 4.8kHz
SES FREKANSI : 250 Hz DÜŞÜK SES; 550Hz TEK SES; 1100Hz YÜKSEK SES
AĞIRLIK (BATARYA DAHİL) : 1600 g
GENİŞLİK (MONTE) : 145O mm (57 inç)
GENİŞLİK (DEMONTE): 880 mm (35 inç)
STANDARD TESPİT BAŞLIĞI : 18 x 15″ SEF BAŞLIK
OPSİYONEL TESPİT BAŞLIĞI : 13″ ve 9″ ULTIMATE; ve 8 x 6″ SEF BAŞLIKLAR
KULAKLIK : İç direnç 8-32 Ohms
ALTERNATİF : KABLOSUZ KULAKLIK
BATARYA : 6 AA, Ni-MH, 2200mAh
ALTERNATİF : 6 AA 1.5V, ALKALINE
ZEMİN REDDİ : OTOMATİK / MANUEL TOPRAK AYARI
ARAMA MODLARI : AYARLANABİLİR AYIRIŞIM
İŞLEMCİ : MIKROÇİP HEDEF TANMI – İKİLİ TON (YÜKSEK/DÜŞÜK SEVİYELİ)
BÜTÜN METALLER / MANUEL TOPRAK AYARI YAPILABİLİR
EN DOĞRU BAŞLIKLA İDEAL SONUÇ ELDE ETMEK İÇİN OTOMATİK MOD.
GARANTİ SÜRESİ : KONTROL ÜNİTESİ – 2 YIL, TESPİT BAŞLIĞI – 2 YIL

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz