ARAÇ ALTI KONTROL AYNASI - 50 $
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
ARAÇ ALTI KONTROL AYNASI

Üretimini Bursa Dedektör Olarak YERLİ MALI olan araç altı arama aynası, güvenlik açısından kontrol amaçlı kullanılan, kullanım açısından birçok güvenlik şirketi ve bireysel kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Araç altı kontrol aynası, araba altı arama aynası olarak da bilinen güvenlik aynalarıdır. Özellikle devlet kurumları, site yönetimleri, bloklar, konut girişleri, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, nizamiye girişleri, […]

Araç Altı Ayna

Üretimini Bursa Dedektör Olarak YERLİ MALI olan araç altı arama aynası, güvenlik açısından kontrol amaçlı kullanılan, kullanım açısından birçok güvenlik şirketi ve bireysel kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Araç altı kontrol aynası, araba altı arama aynası olarak da bilinen güvenlik aynalarıdır. Özellikle devlet kurumları, site yönetimleri, bloklar, konut girişleri, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, nizamiye girişleri, emniyet merkezi, polis karakolları, oto tamircileri, muayene istasyonları, otopark sahiplerinin, özel ve tüzel işletmelerin kullandığı bir üründür. Güvenilir, rahat kontrol edilebilir bir önlem almak amacıyla kullanım kolaylığı sağlayan bir araçtır.

— ARAÇ ALTI ARAMA AYNA ÖZELLİKLERİ —

Araç altı kontrol aynası
Boyu ayarlanabilir sap
Kol destekli, tutma saplı
30 cm çap bombeli ayna
Tekerleksiz
Altı galvanizli sac
Uzunluk 130 cm

ARAÇ ALTI ARAMA AYNA KULLANILAN YERLER

Araçaltı arama aynası askeriye, emniyet, kamu kurumları, istihbarat teşkilatları, elçilikler, alışveriş merkezleri, fabrika girişleri gibi bütün giriş/nizamiyelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz