Accumaster Pro Digital - 9.250 TL
  • Metni Küçült
  • Metni Büyüt
Accumaster Pro Digital

Accumaster Pro Digital Alan Tarama Cihazı; Birçok jeofizik mühendisi tarafından da tercih edilen Accumaster Pro Digital cihazı, mükemmel sonuçları sizlere sunar. Arazide ne var ne yoksa bu cihazla bulmanız artık daha kolay! Sadece altın ve gümüş gibi değerli madenleri değil, mağaraları, kayaları, çukurları veya su gibi elementleri tespit edebilirsiniz. İşlevsel bir kullanım imkanı da sunan cihaz, […]

Accumaster Pro Digital Alan Tarama

Accumaster Pro Digital Alan Tarama Cihazı; Birçok jeofizik mühendisi tarafından da tercih edilen Accumaster Pro Digital cihazı, mükemmel sonuçları sizlere sunar. Arazide ne var ne yoksa bu cihazla bulmanız artık daha kolay!

Sadece altın ve gümüş gibi değerli madenleri değil, mağaraları, kayaları, çukurları veya su gibi elementleri tespit edebilirsiniz. İşlevsel bir kullanım imkanı da sunan cihaz, herkesin kolay bir şekilde kullanabileceği, eğitim gerektirmeyen özelliğiyle de dikkat çekiyor.

24 bin feetlik arazı elinizin altında!

Accumaster Pro Digital cihazıyla olduğunuz yerden 7,2 dönümlük bir araziye dek gelen 24 bin feetlik alanı tarayabilirsiniz. Böylece toprağın altında bulunan mağara, çukur, su veya altın gibi elementleri bulabilirsiniz. Accumaster Pro Digital cihazına hedef tanımlayarak, hedefiniz dışındaki tespitlerin ayıklanmasını sağlayabilirsiniz.

Rahat bir kullanım

Accumaster Pro Digital cihazı oldukça hafiftir. Su geçirmez çantasıyla beraber sizlere sunulur. Kolayca arazide taşınır ve yine aynı şekilde kolayca kullanılabilir. Enerjisi dayanıklıdır ve uzun süre kullanıma uygundur.

Güçlü sinyal gönderimi

Accumaster Pro Digital cihazı 33 metre derinliğe kadar kuvvetli sinyal gönderebilme özelliğine sahip. Bu demek oluyor ki arazini en dip yerindeki altınlar veya çeşitli madenler artık sizlerin. Cihaz daha fazla başarılı olmanız için kütlesi 2 kg’den fazla olmayan cisimleri tespit etmez. Buda gereksiz yerleri kazma gibi durumları ortadan kaldırır. Cihazın hedeflenen madeni bulma kabiliyetini daha çok yükseltir.

Her türlü arazide yüksek performans

Bazı arazilerin türü diğer arazilerden farklı olabilir. Bu durumu siz fark etmiş olsanız da, alan tarama cihazınızın da fark etmiş olması gerekir. Aksi durumda ise toprak içerisindeki farklı mineraller sinyallerin kafasının karışmasına sebep olabilir. Bu durumda da zaman kaybedecek kazılarla kendinizi yorabilirsiniz.

Bu tür bir durumun gerçekleşmemesi için Accumaster Pro Digital cihazı toprakların türlerine göre en iyi sinyali otomatik olarak algılıyor. Böylece daha sağlıklı bir alan tarama süreci yaşayabiliyorsunuz. Hedefe tam yaklaşmadan kazma gibi bir olumsuzluk söz konusu olmuyor. Dünyanın en iyi cihazıyla hatasız alan tarama işlemleri yapın!

Ürün Sipariş ve Destek Almak için Bizi Arayın

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz